• UWAGA!

• PILNE!!!

W związku z panującą pandemią koronawirusa Covid-19 informujemy, że w okresie 30.03.2020 do 10.04.2020 szkoła jest nieczynna .

Pracownicy administracji i obsługi pełnią w szkole tylko niezbędne dyżury w godzinach od 9.00 -13.00.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt:

- telefoniczny : 81 855 26 32

- mailowy : szkolanowodwor@poczta.onet.pl

• Uwaga!!!

• Drodzy Uczniowie!!!

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni

Na podstawie Rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 (Dz.U.poz.410) Minister Edukacji Narodowej zdecydował o ograniczeniu w terminie od 12-25 marca 2020 r. działalność niektórych jednostek systemu oświaty.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 wprowadza się od dnia 25.03.2020 – 10.04.2020 roku zdalne nauczanie poprzez wykorzystanie wszelkich komunikatorów.

Bardzo prosimy o zalogowanie się do e-dziennika Librus poprzez loginy i hasła, które przekazali wychowawcy klas. Młodsze klasy  - 1-2 oraz oddziały przedszkolne w dalszym ciągu będą otrzymywały zadania poprzez stronę szkoły oraz kontakt telefoniczny z wychowawcami.

W dalszych informacjach będziemy informowali o możliwości założenia kont na platformie epodreczniki.pl.

• Szanowni Uczniowie! Rodzice!

• Informujemy, iż od poniedziałku tj. 23.03.2020 r. uruchamiamy dziennik elektroniczny, dzięki któremu będziemy mogli wysyłać bezpośrednio na maile prace domowe. Uczniowie są zobowiązani codziennie na bieżąco sprawdzać maile, które będą wysyłane w godzinach od 9.00-13.00. Informujemy, iż logowanie do dziennika oraz wykonywanie poleceń jest OBOWIĄZKOWE, ponieważ to oznacza, że uczeń utrwala wiadomości. Wychowawcy klas skontaktują się w celu przekazania loginów i haseł do kont. Na chwilę obecną na stronie szkoły w zakładkach "0-3", "4-8" są zadania od poszczególnych nauczycieli, w których uczniowie są zobowiązani do utrwalania zdobytych umiejętności. Drodzy Rodzice!!! prosimy o wsparcie poprzez monitorowanie, czy Wasze pociechy wykonują polecenia- to bardzo ważne.

• Informacja (dziennik elektroniczny- problemy z logowaniem)

• Drodzy uczniowie proszę wejść na stronę dziennika elektronicznego :

następnie należy wybrać zakładkę LIBRUS synergia

dalej wybrać logowanie - podać login i haslo.

Chodun

• PILNE!!!

• Informujemy, iż od dnia 16.03.2020 - 25.03.2020 roku zajęcia w szkole oraz oddziałach przedszkolnych są zawieszone. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom w domu, a także o nieprzemieszczanie się bez konkretnego powodu.

W dniach 12.03.-13.03.2020 r. w szkole odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu.

O dalszych decyzjach będą Państwo informowani na bieżąco na stronie szkoły.

Przydatne linki:

www.gov.pl/koronawirus

Infolinia NFZ:

• Szanowni Rodzice/prawni Opiekunowie

• W związku z dynamicznie rozwijającą się epidemią koronawirusa zaplanowane konsultacje w dniu 12.03.2020r. zostają odwołane.

Prosimy o zachowanie higieny rąk oraz nieprzyprowadzanie chorych dzieci do szkoły.

Prosimy o bieżące śledzenie strony szkoły oraz szkolnego facebooka, gdzie będą umieszczane informacje o sytuacji epidemiologicznej.

Proszę przygotować się na ewentualną możliwość zawieszenia zajęć do odwołania. O wszelkich podjętych działaniach dotyczących zamknięcia szkoły będą Państwo informowani  na bieżąco.

Przydatne linki:

www.gov.pl/koronawirus