• W dniu 01.09.2021r. nie będzie mszy inaugurującej rok szkolny, spotykamy się bezpośrednio na sali gimnastycznej.

• Rozpoczęcie roku 2021/22

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowodworze serdecznie zaprasza na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22, które odbędzie się według następującego harmonogramu:

- godz. 10.00 spotkanie ogólne na sali gimnastycznej,

- godz. 10.20 - spotkanie z wychowawcami w klasach.

W związku z trwającą pandemią prosimy o zakrywanie ust i nosa, dezynfekcję rąk i zachowanie bezpiecznej odległości.

• Informacja o obiadach

• Informujemy, iż opłata za  obiady za miesiąc wrzesień wynosi 57 zł. Wpłat będzie można dokonywać w dniach 1-3 września w godz. 8.00-9.00 w holu szkoły lub u pań w przedszkolu (tylko wyliczone kwoty). Obiady przewidziane są od 6 września (poniedziałek).

UWAGA! W TYM ROKU SZKOLNYM PŁATNOŚĆ ZA OBIADY MOŻLIWA BĘDZIE TYLKO GOTÓWKĄ.