• Wakacji nadszedł czas...

• Drodzy Uczniowie/Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Właśnie dobiegł końca rok szkolny 2019/2020. To był trudny rok dla nas wszystkich. W ciągu kilku dni edukacja musiała ulec radykalnej zmianie - od nauczania w murach szkoły poprzez łącza internetowe. Świat się zatrzymał. Pełni obaw o przyszłość dostosowywaliśmy naszą Szkołę do wszelkich wytycznych tak, aby nasi uczniowie mogli jak najefektywniej wykorzystać czas zdalnego nauczania. To były naprawdę ciężkie 3 miesiące dla całej społeczności szkolnej.

Drodzy Uczniowie!!! W imieniu swoim oraz wszystkich pracowników Szkoły pragnę Wam podziękować za to, że pomimo trudności podążaliście za zmianami. Wiemy, że nie zawsze było to proste. Kiedy patrzymy na Wasze sukcesy wiemy, że zawsze poradzicie sobie w każdej sytuacji. Szkoła bez Was jest naprawdę smutna. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy w  jej murach. Życzymy Wam słonecznych i ciepłych wakacji. Uważajcie na siebie. Pamiętajcie, że zawsze możecie na nas liczyć.

Drodzy Rodzice!!! Pragniemy podziękować Wam za okazane wsparcie i wyrozumiałość w tych trudnych czasach. Wiemy, że sytuacja, która pojawiła się w naszym kraju postawiła Was przed nie lada wyzwaniem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, aby edukacja odbywała się bez większych zakłóceń. Ważne jest jednak, abyście w dalszym ciągu czuwali nad waszymi dziećmi; zwracajcie uwagę na ich bezpieczeństwo  w sieci, szczególnie w tym okresie wakacyjnym. Dziękujemy Wam za owocną współpracę. Życzymy dużo zdrowia, cierpliwości i uśmiechu każdego dnia.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami

dyrektor oraz pracownicy Szkoły

• Szkółka piłkarska

• Uprzejmie informujemy , że podczas wakacji  będzie funkcjonować szkółka piłkarska, którą prowadzi Pan Waldemar Fiuta.

Zajęcia będą się  odbywać we wtorki oraz czwartki o  godzinie 16.00.

Telefon kontaktowy do trenera 604167401

• Zwrot podręczników!!!

• Poniżej przedstawiamy terminy zwrotu podręczników do biblioteki szkolnej:

1. Poniedziałek - 22.06.2020r - od godziny 9.00-13.00 - klasy 4-6

2. Wtorek - 23.06.2020r. - od godziny 9.00 - 13.00 - klasy 7-8

• Zakończenie roku szkolnego!!!

• Drodzy Uczniowie!!! Szanowni Rodzice/Opiekunowie!!!

Informujemy, iż zakończenie roku szkolnego odbędzie wg następującego harmonogramu:

1. czwartek 25.06.2020 roku - godzina 10.00 oddziały przedszkolne - grupa 3-4 latki, grupa 5-6 latki. Spotkanie z wychowawcami w klasach.

2. czwartek 25.06.2020 roku - godzina 11.00 klasy I i II - spotkanie z wychowawcami w klasach

klasy 4-8

1. piątek 26.06.2020 roku - godzina 10.00 klasy IV - VIII - spotkanie z wychowawcami w klasach.

• Uwaga!!! Ważne!!! Uczniowie 8 klasy!!!

• Drodzy Uczniowie!!! Przypominamy, iż w dniach od 16.06.2020 r - 18.06.2020 r. od godziny 9.00 w naszej Szkole odbędą się egzaminy ósmoklasisty.

Kilka wytycznych:

Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 8.30 obowiązkowo zakrywają maseczką  usta i nos.

na podstawie: Komunikatu dyrektora CKE z 6 sierpnia 2019 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z kórych mogą korzystać zdający na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym w 2020 roku:

1. Każdy zdający powinien mieć na egzaminie ósmoklasisty z każdego przedmiotu długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczony do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi).

2. Dodatkowo na egzaminie z matematyki każdy zdający powinien mieć linijkę. Rysunki - jeżeli trzeba je wykonać - zdający wykonują długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem.

3. Na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych przyborów piśmienniczych. Zdający nie mogą pożyczać przyborów od innych zdających.

4. Uczniowie nie korzystają z kalkulatorów.

5. Każdy uczeń przynosi swoją wodę do picia.

6. Zakaz przynoszenia telefonów oraz innych urządzeń.

• Uwaga!!! Informacja

• Drodzy Uczniowie!!! Szanowni Rodzice/Opiekunowie!!!

Informujemy, iż dnia 12 czerwca 2020 r. (piątek) sekretariat nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

• Uwaga ważne!!! Zwrot podręczników!!!

• Drodzy  Uczniowie!!! Szanowni Rodzice/Opiekunowie!!!

Przypominamy, iż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie mają obowiązek zwrotu wypożyczonych ze szkoły podręczników do nauki, ponieważ stanowią one własność szkoły. Zeszyty ćwiczeń są własnością uczniów - ich nie zwracamy. W przypadku zagubienia podręcznika prosimy o niezwłoczny kontakt z dyrektorem szkoły. O terminie zwrotu podręczników będziemy informowali poprzez dziennik elektroniczny, a także wiadomość na stronie szkoły.

• Uwaga!!! Ważne!!! Dni wolne od zajęć dydaktycznych!!!

• Informujemy, iż w najbliższym czasie będą następujące dni wolne od zajęć dydaktycznych:

1. 12 czerwca 2020 r (piątek po Bożym Ciele)

2. 16,17,18 czerwca 2020 r. (wtorek, środa, czwartek) - egzamin ósmoklasisty. W tych dniach uczniowie klasy 8 piszą egzamin z :jezyka polskiego, matematyki, języka obcego nowożytnego. Egzamin odbędzie się w szkole.

W najbliższym czasie przekażemy informację dotyczącą organizacji zakończenia roku szkolnego. Bardzo prosimy o śledzenie informacji na stronie szkoły , jak i na dzienniku elektronicznym.