• Uwaga!!! Ważne!!!

• W związku z licznymi pytaniami informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa inauguracja roku szkolnego odbędzie się bez mszy świętej w tut. kaplicy. Jednocześnie informujemy, iż ze względu na niedokończenie prac budowlano - remontowych, parking szkolny jest nieczynny do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

• Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021

• Drodzy Uczniowie/Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. S. Wyszyńskiego w Nowodworze informuje, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się dnia, 01 września 2020 r (wtorek) o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej. Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy, by z dzieckiem przebywał tylko jeden opiekun.

Jednocześnie wszyscy Uczniowie oraz Rodzice proszeni są o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa: obowiązkowo zakrycie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk po wejściu do budynku szkoły. Dodatkowo wszyscy uczestnicy proszeni są o zachowanie odpowiedniego dystansu. Na inaugurację moga przyjść tylko wyłącznie uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych.  Zabrania się przychodzenia uczniom, których członkowie rodziny przebywają na kwarantannie. Po spotkaniu ogólnym tj. około godz. 10.30. odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas.

1. Oddział przedszkolny - dzieci 3-5 letnie - wychowawca mgr Dorota Mysiak

2. Oddział przedszkolny - dzieci 6-letnie oraz klasa I - wychowawca  mgr Grażyna Bednarczyk.

3. klasa II -  mgr Małgorzata Małyska.

4. klasa III -  mgr Ewa Ozonek.

5. Klasa V -  mgr Maria ścibura - Krzewińska.

6. Klasa VI - mgr Marek Chodun

7. Klasa VII - mgr Marzanna Majewska.

8. Klasa VIII - mgr Ewelina Czubacka.

Wszelkie dodatkowe informacje zostaną przekazane podczas spotkań z wychowawcami.

Ze względu na zaistniałą sytuację rozwoju COVID - 19 prosimy o systematyczne śledzenie strony szkoły.

dyrektor Magdalena Jezior

• UWAGA!

• W dniu jutrzejszym tj. 14.08.2020r. (piątek) sekretariat  będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.