• Informacja- obiady

• Informujemy, iż wpłaty za obiady za miesiąc luty można dokonywać u pań w przedszkolu na dole, lub w dniach 01.02.2021 - 02.02.2021 w godz. 8.00 - 9.00 w holu szkoły . Opłata za luty wynosi 60 zł (3 x20 dni).

• Informacja!!!

• Uwaga ważne!!!

Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie!!!

W związku z decyzją Rządu od dnia 18.01.2021 roku uczniowie klas I-III powracają do nauki stacjonarnej. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem zajęć. O ewentualnych zmianach zostaną Państwo powiadomieni przez wychowawców. Zajęcia świetlicowe dla uczniów będą organizowane na dotychczasowych zasadach (tylko dla dzieci rodziców pracujących).  Wejśćie do szkoły dla dzieci 6letnich oraz klas I-III od strony sali gimnastycznej.

• Informacja - obiady

• Informujemy, iż opłaty za obiady za styczeń będzie można dokonać po zakończonych feriach. W dniach 18-19.01.2021r. opłaty będą przyjmowane w holu szkoły. Opłata za styczeń wynosi 21 zł dla dzieci przedszkolnych (odliczony 18,21 i 22 grudnia) i 30 zł dla szkolnych.

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Lubartowie informuje, że w okresie ferii zimowych podejmuje wzmożone działania w zakresie zapewnienia dzieciom i młodzieży wzmożonego wsparcia psychologiczno- pedagogicznego. Na terenie poradni prowadzimy dodatkowe dyżury i konsultacje dla uczniów, rodziców i nauczycieli wymagających wsparcia w trudnym okresie kwarantanny narodowej.
             Wszystkie zainteresowane osoby mogą zgłaszać się osobiście w godzinach 8-18 bądź kontaktować się drogą emailową lub telefoniczną.
            Adres email: poradnialubartow@op. Pl