• 02.10.2019r. Turniej piłki nożnej

• Turniej o "Złotą Piłkę" Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowodworze.

Po raz kolejny nasza szkoła była organizatorem turnieju piłkarskiego w którym udział wzięli uczniowie ze szkoły podstawowej w Annoborze, Skrobowie, Szczekarkowie, Kamionce oraz Nowodworze. Grano w dwóch kategoriach wiekowych: młodsi oraz starsi. Mecze rozegrano w dobrej, sportowej atmosferze. Spotkania były zacięte, zawodnicy walczyli o każdą piłkę, ale co warto podkreślić gra przebiegała w duchu fair-play.

Klasyfikacja końcowa

młodsi:1. SP Szczekarków2. SP Nowodwór3. SP Skrobów

starsi:1. SP Skrobów2. SP Kamionka3. SP Nowodwór4. SP Annobór

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar. Zaś nagrody indywidualne otrzymał najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec oraz bramkarz turnieju.

Serdecznie gratulujemy!

• Zebranie z rodzicami

•  W czwartek 19 września br. o godz. 16.00 odbyło się zebranie z rodzicami. Po spotkaniu ogólnym, odbyły się spotkania z wychowawcami klas.

• UWAGA!

• Informujemy, iż godziny pracy sekretariatu pozostają bez zmian 8.00 -12.00. Za utrudnienia przepraszamy.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019 roku w hali sportowej poprzedzone Mszą Świętą o godzinie 900 w okolicznej kaplicy. Po zakończonej uroczystości uczniowie spotkaj się z wychowawcami w klasach.

• OBIADY

• Wpłaty za obiady za miesiąc wrzesień, w wysokości 45 zł, można dokonać do dnia 4 września br. (środa). Obiady wydawane będę od dnia 5 września (czwartek).

• Wykaz podręczników do Religii

• Podręczniki do religii dla Szkoły Podstawowej:

Klasa I szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika: JESTEŚMY RODZINĄ PANA JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Goliszek

Klasa II szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika: KOCHAMY PANA JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Goliszek

Klasa III szkoły podstawowej Tytuł podręcznika: PRZYJMUJEMY PANA JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Goliszek

Klasa IV szkoły podstawowej Tytuł podręcznika: JESTEM CHRZEŚCIJANINEM – Redaktor: ks. Waldemar Janiga Karty pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej

Klasa V szkoły podstawowej Tytuł podręcznika: WIERZĘ W BOGA – Redaktor: ks. Waldemar Janiga Karty pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej

Klasa VI szkoły podstawowej Tytuł podręcznika: WIERZĘ W KOŚCIÓŁ – Redaktor: ks. Waldemar Janiga Karty pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej

Klasa VII szkoły podstawowej Tytuł podręcznika: SPOTYKAM TWOJE SŁOWO – Redaktor: ks. Paweł Mąkosa Karty pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej

Klasa VIII szkoły podstawowej Tytuł podręcznika: Z TOBĄ IDĘ PRZEZ ŻYCIE – Redaktor: ks. Paweł Mąkosa Karty pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej

• VII Turniej o Puchar Dyrektora

• W środę 12 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Turnieju o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrobowie. Warto zaznaczyć, że nasza drużyna była najmłodsza spośród wszystkich zespołów, zajmując miejsce tuż za podium. Serdecznie gratulujemy!

• LUDZIE Z PASJĄ

• Magdalena Gąbka i Bartłomiej Bednarczyk byli gośćmi IV spotkań z cyklu "LUDZIE Z PASJĄ" na zaproszenie Szkolnego Koła Wolontariatu.

WSPANIAŁE OPOWIEŚCI O GÓRSKICH WYPRAWACH, WIRTUALNA  WĘDRÓWKA ALPEJSKIMI I HIMALAJSKIMI SZLAKAMI, ZAPOZNANIE Z PIĘKNĄ PASJĄ WSPINACZKI WYSOKOGÓRSKIEJ BYŁY NIEZWYKŁYMI CHWILAMI DLA NASZYCH UCZNIÓW. WYJĄTKOWYM DOŚWIADCZENIEM-POZNANIE SPRZĘTU WSPINACZKOWEGO ORAZ MINI-WARSZTATY WIĄZANIA LIN

• Zakończenie roku

• Uprzejmie informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się dnia 19 czerwca mszą świętą w kaplicy o godz. 9.00. 19 czerwca jest ostatnim dniem zajęć dydaktyczno- wychowawczych. Wakacje rozpoczynają się od dnia 21.06.2019 r.

• Dzień dziecka

• Tradycyjnie jak co roku, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Tego dnia spotkaliśmy się na boisku szkolnym, by wspólnie wziąć udział w Pikniku Rodzinnym. Spotkaniu towarzyszyły różnorodne atrakcje.Zabawom nie było końca! Ogromne bańki, zawody sportowe, dmuchańce, zabawy z Klaunem Waldkiem, fotobudka oraz konkursy z nagrodami i całe mnóstwo dodatkowych atrakcji czekały na dzieci.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień był kolejnym wspaniałym wydarzeniem w naszej szkole :)

• Konkurs

• Miło nam Państwa poinformować o osiągnięciach Kacpra Oniszczuka, który zdobył II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie literackim o kardynale Stefanie Wyszyńskim "CZAS TO MIŁOŚĆ". Wielka Gala odbyła się 31.05.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

• IX Oólnopolski Konkurs Plastyczny

• Wielkie gratulacje kierujemy dla KAROLA WOLIŃSKIEGO z klasy zero, który zajął III miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pt.”Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” w I grupie wiekowej( klasy 0-III). Zarówno na etapie regionalnym jak i wojewódzkim zajął III miejsce. Nagrody, które otrzymał to: 2 plecaki, tablet, głośnik bezprzewodowy, słuchawki, gry planszowe, słodycze oraz breloczek. Konkurs został zorganizowany przez KRUS. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

• Czyste powietrze wokół nas

• Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi na którym omówiliśmy temat "Jak powinniśmy unikać dymu papierosowego?". Dzieci poznały umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inni palą papierosy oraz jak zachować się w zadymionych pomieszczeniach.